• Kategorie
  • Szukaj
  • Wyposażenie

Nasz sklep specjalizuje się w dostarczaniu niezbędnych i praktycznych akcesoriów do domu i ogrodu, ale w naszym asortymencie znaleźć można też wyposażenie biur i gabinetów - tych domowych, jak i nie.

Wentylatory biurowe

W ostatnich czasach wielu z nas przeniosło swoje gabinety i stanowiska pracy do domów i mieszkań. Oferowane w tej kategorii wentylatory biurowe będą pasowały do każdego pomieszczenia – a przydadzą się tym bardziej, jeśli w naszym domowym biurze nie zamontowaliśmy klimatyzatora.

Stojący wiatrak podłogowy można u nas nabyć w dwóch podstawowych kolorach – czarnym i białym. Wiatraki mają możliwość regulacji siły powiewu oraz kąta nachylenia, można też ustawić nawiew obrotowy, jak i stały. W letnie, upalne dni są one niezbędnym elementem każdego pomieszczenia, nie tylko roboczego. Wentylatory posiadają stabilna podstawę i antypoślizgowe końcówki, a jednocześnie są bardzo lekkie, dzięki czemu z łatwością można je przenosić. Cicha praca wentylatora sprawia, że nie będzie on nam przeszkadzał w naszych obowiązkach, co czyni go idealnym wyposażeniem każdej pracowni.

Brak produktów do wyświetlenia