• KRZESŁO OGRODOWE BALKONOWE PLASTIKOWE MOCNE 110KG

Stan Nowy
24.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 23.99
Pocztex kurier 48 23.99
Pocztex kurier 48 pobranie 29.99
Dostępność Duża dostępność

Masz pytanie? Dzwoń śmiało: 693 114 642

KRZESŁO OGRODOWE PLASTIKOWE CYRKON DO 110 KG PLASTIKOWE

image

Krzesło ogrodowe z niskim oparciem CYRKON to dobrej jakości krzesło ogrodowe które nadaje się zarówno do ogrodów jak i na działkę czy na kemping. Wykonane z wysokiej jakości surowców gwarantuje długi okres użytkowania oraz wygodę siedzenia.

Krzesło posiada w siedzisku podłużne otwory, dzięki którym woda nie zbiera się na siedzisku i nie tworzy trudnozmywalnych plam. To udogodnienie zapewnia, że po deszczu czy myciu krzesła woda szybko sama spłynie z siedziska.

Nogi krzeseł CYRKON zakończone są specjalnymi stopkami które zapewniają stabilność krzesła na trawniku, ziemi czy piasku.

Krzesła można sztaplować czyli umieszczać "jedno w drugim" dzięki czemu w okresach zimowych przechowywanie staje się wygodniejsze, ponieważ krzesła nie zajmują dużej powierzchni.

PRZEZNACZENIE: Produkt przeznaczony jest do użytku na kempingu.

Dane techniczne

Wymiary całkowite krzesła Szer. 54 x gł. 53 x wys. 79 cm.

Wymiary siedziska 39/41/38 cm.

Wysokość oparcia 40 cm

Materiał wykonania Tworzywo sztuczne

Waga użytkownika do 110 kg.

Funkcja składania Nie

Regulacja oparcia Nie

Ilość pozycji oparcia 1

Podłokietniki Tak

Możliwość sztaplowania Tak

image

PROSZĘ PODAĆ KOLOR KRZESŁA JAKI MA BYĆ WYSŁANY  W FORMULARZU DOSTAWY.

          JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ KRZESŁO ZOSTANIE WYSŁANE W KOLORZE BIAŁY

                                  DOSTĘPNE RÓWNIEŻ INNE KOLORY KRZESEŁ;

image
image

                          KOLOR BORDOWY      ( do 110 kg )                                                               KOLOR BRĄZOWY ( do 110 kg )

image
image

                 KOLOR GRANATOWY      ( do 110 kg )                                                                                    KOLOR LIMONKA  ( do 110 kg )

image
image

             KOLOR GRAFITOWY    ( do 110 kg )                                                                       KOLOR ZIELEŃ LEŚNA ( do 110 kg )

INSTRUKCJA: Wyrób z polipropylenu - unikać kontaktu ze źródłami ciepła i z otwartym ogniem. Wyrobu nie należy stawiać na nierównym, pochyłym lub śliskim podłożu. Nie stawać na siedzisku. Nie siadać na podłokietnikach i oparciach. Nie przeciążać produktu. Nie huśtać się na krześle. Zużyty produkt należy przekazać właściwej firmie zajmującej się recyklingiem surowców wtórnych.

KONSERWACJA: Czyścić miękką ściereczką z łagodnym detergentem lub środkiem przeznaczonym do konserwacji mebli ogrodowych z plastiku. Nie szorować. W okresie dłuższych przerw w użytkowaniu przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed opadami atmosferycznymi i nadmiernym nasłonecznieniem.

              NA INNYCH MOICH AUKCJACH DOSTĘPNE RÓWNIEŻ STOŁY OGRODOWE

  • Producenci