• KRZESŁA OGRODOWE BALKONOWE PLASTIKOWE MOCNE 4 SZT

Stan Nowy
99.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 38.99
Pocztex kurier 48 38.99
Paczka 48 38.99
Pocztex kurier 48 pobranie 44.99
Kurier GLS 44.99
Kurier GLS pobranie 53.99
Dostępność Duża dostępność

Masz pytanie? Dzwoń śmiało: 693 114 642

OFERTA DOTYCZY 4 SZTUK KRZESEŁ OGRODOWYCH BALKONOWYCH

image

KRZESŁO OGRODOWE CYRKON DO 11O KG PLASTIKOWE 7 KOLORÓW

Krzesło ogrodowe z niskim oparciem CYRKON to dobrej jakości krzesło ogrodowe które nadaje się zarówno do ogrodów jak i na działkę czy na kemping. Wykonane z wysokiej jakości surowców gwarantuje długi okres użytkowania oraz wygodę siedzenia.

Krzesło posiada w siedzisku podłużne otwory, dzięki którym woda nie zbiera się na siedzisku i nie tworzy trudnozmywalnych plam. To udogodnienie zapewnia, że po deszczu czy myciu krzesła woda szybko sama spłynie z siedziska.

Nogi krzeseł CYRKON zakończone są specjalnymi stopkami które zapewniają stabilność krzesła na trawniku, ziemi czy piasku.

Krzesła można sztaplować czyli umieszczać "jedno w drugim" dzięki czemu w okresach zimowych przechowywanie staje się wygodniejsze, ponieważ krzesła nie zajmują dużej powierzchni.

PRZEZNACZENIE: Produkt przeznaczony jest do użytku na kempingu.

Dane techniczne

Wymiary całkowite krzesła Szer. Szer. 54 x gł. 53 x wys. 79 cm.

Wymiary siedziska Szer. 27/43,5 x gł. 38 cm.

Wysokość oparcia 40 cm.

Materiał wykonania Tworzywo sztuczne

Waga użytkownika do 110 kg

Funkcja składania  Nie

Regulacja oparcia Nie

Ilość pozycji oparcia 1

Podłokietniki Tak

Możliwość sztaplowania Tak

image

PROSZĘ PODAĆ KOLOR KRZESEŁ JAKI MA BYĆ WYSŁANY  W FORMULARZU DOSTAWY.

JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ KRZESŁA ZOSTANĄ WYSŁANE W KOLORZE GRAFITOWYM

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ INNE KOLORY KRZESEŁ;

image
image

                            KOLOR BORDOWY      ( do 110 kg )                                                               KOLOR BRĄZOWY ( do 110 kg )

image
image

KOLOR ZIELEŃ LEŚNA    ( do 110 kg )                                                                       KOLOR BIAŁY ( do 110 kg )

image
image

            KOLOR GRANATOWY      ( do 110 kg )                                                                                    KOLOR LIMONKA  ( do 110 kg )

INSTRUKCJA: Wyrób z polipropylenu - unikać kontaktu ze źródłami ciepła i z otwartym ogniem. Wyrobu nie należy stawiać na nierównym, pochyłym lub śliskim podłożu. Nie stawać na siedzisku. Nie siadać na podłokietnikach i oparciach. Nie przeciążać produktu. Nie huśtać się na krześle. Zużyty produkt należy przekazać właściwej firmie zajmującej się recyklingiem surowców wtórnych.

KONSERWACJA: Czyścić miękką ściereczką z łagodnym detergentem lub środkiem przeznaczonym do konserwacji mebli ogrodowych z plastiku. Nie szorować. W okresie dłuższych przerw w użytkowaniu przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed opadami atmosferycznymi i nadmiernym nasłonecznieniem.

NA INNYCH MOICH AUKCJACH DOSTĘPNE RÓWNIEŻ STOŁY OGRODOWE

  • Producenci